اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/7/23 | 17:29 | 146 | 0

با حضور مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران:

جایزه ملی فیلم ایثار برگزیدگان خود را شناخت!

جایزه ملی فیلم ایثار برگزیدگان خود را شناخت!
مراسم اختتامیه سومین جایزه ملی فیلم ایثار، عصر دیروز با حضور مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید، ایثارگران شهرداری تهران و هنرمندان ایثارگر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، این مراسم با حضور حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام محمدحسن کاویانی راد معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران،رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران، جمعی از مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، مسئولان سازمان سینمایی و هنرمندان شاهد و ایثارگر در تالار ایوان شمس و با معرفی برگزیدگان برگزار گردید.
فراخوان سومین جشنواره «فیلم ایثار» در خردادماه سال جاری منتشر شد و شرکت کنندگان تا پایان شهریور ماه فرصت داشتند آثار خود را در قالب «فیلم‌نامه» و «فیلم ۱۲۰ ثانیه‌ای» با موضوع ایثار اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال کند.
در پایان این مراسم برگزیدگان این جایزه به شرح زیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند:
در بخش فیلم‌نامه علی مصلح حیدر زاده با اثر شب تولد رتبه اول، صابر محمدی با اثر رسم بازار رتبه دوم و علی مینائی با اثر بخشش سایه رتبه سوم را کسب کردند.
همچنین در این بخش مسعود شعبانی با اثر شماره ۱۱ پذیرش ۲ شایسته تقدیر و مسعود شعبانی با اثر خیلی دور نه چندان نزدیک عنوان اثر برگزیده قوه قضاییه را کسب کردند.
در بخش فیلم نیز بهزاد شاهین پور با اثر مشتری رتبه اول، سید محمدرضا خردمندان با اثر جایی میان ابرها رتبه دوم و حسین دارابی با اثر کفش رتبه سوم را کسب کردند.
همچنین سید حسین آقا سید مرتضی حسینی با اثر ۴۸ ثانیه تا مرگ به‌عنوان بهترین ایده پردازی، مریم مدرس مطلق با اثر صبح حلب به عنوان برنده جایزه ویژه دبیر جشنواره، مجتبی حیدری با اثر همکلاسی به عنوان برنده جایزه ویژه هیئت داوران، سعید کریمی با یک دست صدا دارد به عنوان بهترین دستاورد فنی و تکنیکی (تصویربردار)، علی توکلی زانیانی با اثر تا فردا به عنوان شایسته تقدیر و رضا پیرزاده با اثر به ما عنوان اثر برگزیده قوه قضاییه معرفی شدند.

156698305
1398072221512170118660844
1398072221512253018660844
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران