اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/7/14 | 18:37 | 146 | 0

با ارسال نامه ای از سوی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور صورت گرفت:

تقدیر ریاست بنیاد شهید از اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران

تقدیر ریاست بنیاد شهید از اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران
نماینده ولی فقیه از اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران به دنبال برگزاری سلسله همایش های تکریم شقایق ها در مناطق 22گانه، نواحی 123 گانه و محلات 354 گانه با شعار تهران شهید باران می شود، در طول یک سال تقدیر به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، به دنبال برگزاری 352 مراسم یادواره و بزرگداشت شهدای محلات شهر تهران با عنوان تکریم شقایق ها در محلات 354 گانه سطح شهر تهران از هفته دفاع مقدس سال گذشته تا به امسال، آیت الله شهیدی فعالیت های گسترده اداره کل امور ایثارگاران در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را نمونه ای موفق ارزیابی کردند و از تلاش های بی وقفه این مجموعه تقدیر و تشکر به عمل آوردند.
نماینده ولی فقیه با اشاره به اهمیت و حساسیت خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران در برهه زمانی حاضر، تکریم و خدمت به خانواده ایثارگران را قدرشناسی عملی و عینی از مقام شامخ شهداء و ایثارگران دانسته و برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و تبلیغی در محلات شهر تهران را یکی از نمودهای عینی و بسیار موفق شهرداری تهران و اداره کل امور ایثارگران در این زمینه ارزیابی کرده اند.


متن نامه آیت الله شهیدی بدین شرح است:
جانباز سرافراز جناب آقای دکتر رضا جلالی 
مدیرکل محترم امور ایثارگران شهرداری تهران
سلام علیکم
بی شک خدمت به شهیدان، جانبازان، آزادگان و خانواده معظم آنان و ترویج فرهنگ گرانسنگ ایثار و شهادت، لطف و توفیق الهی به بندگانی است که این فرصت گرانقدر نصیب آنان می شود.
بدین وسیله خدمات شایسته و مساعی صادقانه جنابعالی در خدمت ایثارگران شهرداری تهران را ارج نهاده و از تلاش ارزشمندتان برای نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت و انجام فعالیت ها و برنامه های متنوع فرهنگی و تبلیغی خصوصا برگزاری 352 یادواره شهدای محلات شهر تهران تقدیر و تشکر می نمایم.
امید که خداوند متعال توفیقات شما را در عرصه تبیین حق و پاسداشت یاد، نام و خاطره شهدا مستدام دارد.
سیدمحمدعلی شهیدی


به اشتراک گذاری

برچسب ها:

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران