اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/7/7 | 17:08 | 135 | 0

جلالی در همایش از شبی خون تا شبیخون:

اگر الگوی جامعه ما در رفتار و عمل شهید حسن باقری باشد، گذر از تنگناهای موجود کشور سخت تر از شرایط شب های دفاع مقدس نیست.

اگر الگوی جامعه ما در رفتار و عمل شهید حسن باقری باشد، گذر از تنگناهای موجود کشور سخت تر از شرایط شب های دفاع مقدس نیست.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با معرفی شهید حسن باقری به عنوان یگانه الگوی جامعه، وی را مغز متفکر و گره گشای شب های سخت عملیات در دوران دفاع مقدس بر شماردند.

به گزارش اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری در همایش از شبیخون تا شبیخون که عصر روزگذشته در صحن مطهر حرم امام زاده صالح (ع) برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: درحوزه هنری اشعار بسیاری در وصف شهدا و ایثارگران سروده شده که بیانگر عظمت، بزرگی و مجاهدت آنان در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است.
وی حضور اقشار مختلف مردم و اقلیت های مذهبی در دفاع از کشور را بیانگر اتحاد وصف ناشدنی تمام آحاد جامعه در جنگ نابرابر و تهاجم خصمانه و ناجوانمردانه دشمن عنوان کرد و افزود: این اتحاد پس از جنگ تحمیلی نیز در عرصه های متعدد و تاریخی کشور مشاهده شده و نتیجه ی آن اقتدار کشور است.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه امروز رنگ تهاجم عوض شده و دشمن در جبهه جنگ نرم به دنبال ضربه به نظام و ارزشهای انقلابی کشور است، شرایط امروز جامعه را بسیار سخت تر از گذشته دانست و تصریح کرد: دشمن باید بداند که ملت دستاوردهای حاصل شده در طول دفاع مقدس را نه تنها فراموش نکرده که با الگو دادن شهدا از این مرحله نیز با موفقیت عبور خواهد کرد.
جلالی با بیان اینکه رشد و پیشرفت حاصل شده در سالهای اخیر بسیار چشمگیر و قابل توجه بوده است افزود: متاسفانه برخی بی مهری ها امروز در جامعه حاصل شده که امیدوارم با تاسی از شهدا وضعیت بهتری حاکم شود.
وی در ادامه برگزاری بیش از 700 یادواره شهدا در مناطق و محلات شهر تهران به همت خادمین شهدا در اداره کل امور ایثارگران یادآور شد و اظهارداشت: برخی امروز با شایعه درخصوص حذف نام شهدا به دنبال ایجاد تشویش اذهان عمومی اند و این درحالی است که اقدامات بسیاری درحوزه تکریم، تقدیر و درمان خانواده شهدا به انجام رسیده که با رضایت جامعه ی ایثارگری توام بوده است.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران  درپایان با تاکید بر لزوم ترویج تفکر شهدا افزود: تاکنون  22 جلد کتاب در خصوص شهدای محلات شهر تهران به چاپ رسیده که انشالله تا 22 اسفند و روز شهید به 40 جلد خواهد رسید.

AlirezaAtttariani (44)
AlirezaAtttariani (60)
AlirezaAtttariani (72)
AlirezaAtttariani (77)
AlirezaAtttariani (87)
AlirezaAtttariani (106)
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران