اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/6/17 | 13:06 | 110 | 0

جلالی در جلسه سرگذشت پژوهی منطقه یک:

برگزاری 114 یادواره شهدای محلات در چهار ماه

برگزاری 114 یادواره شهدای محلات در چهار ماه
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران از برگزاری 110 یادواره شهدای محلات در طول چهارماه گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در جلسه سرگذشت پژوهی منطقه یک، از جمله اقدامات مهم در جهت پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس را برگزاری یادواره ها وکنگره شهدا در سطح محلات عنوان کرد و اظهارداشت: 114 یادواره شهدای محلات شهر تهران تنها در چهارماه گذشته به اجرا رسیده و تاپایان سال تداوم خواهد داشت. وی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، از جمله اقدامات واحد شهید در اداره کل امور ایثارگران را جمع آوری وصیت نامه و زندگی نامه شهدای محلات شهر تهران جهت انتشار 40 جلد کتاب عنوان کرد و افزود: براساس برنامه ریزی های صورت پذیرفته 14 جلد از این کتابها تا هفته دفاع مقدس آماده و رونمایی خواهد شد.

 مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران حفظ آثار شهدا را بزرگترین فعالیت واحد شهید ذکر کرد وگفت: تبین و ترویج ارزشهای انقلابی ودفاع مقدس موضوع مهمی است که تقویت بیش از پیش آن با بهره گیری از ظرفیت شورایان و مناطق 22 گانه همواره مورد توجه اداره کل بوده است. 

جلالی با بیان اینکه عمل بر مبنای سیره و روش زندگی شهدا باید مورد توجه تمامی مردم و مسئولین قرار گیرد اظهارداشت:کم رنگ شدن ارزشهای اسلامی و انقلابی نتیجه ی ضعف وکم کاری بخش های فرهنگی در معرفی صحیح اسوه های ایثار و ارزشی است که این امر لزوم توجه بیشتر دست اندرکاران و مسئولین را ضروری ساخته.

موسوی شهردار منطقه یک نیز در این جلسه با تاکید بر ارتقاء سرانه آموزشی دانش آموزان در حوزه نشر ارزشهای انقلابی افزود: درکشوری که مهد تکنولوژی است عمده ی ساعات آموزشی دانش آموزان به سبک زندگی و اخلاق تخصیص یافته و این در حالی است که در مدارس ما بیشترین زمان به تقویت دروس ریاضی و تحلیلی تخصیص یافته و غفلت در تحکیم اخلاق به وضوح به چشم می خورد.

S876754
S886545 - Copy
S886545
S787565
S876564 - Copy
S876564
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران