اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/6/17 | 13:00 | 72 | 0

جلالی در جلسه سرگذشت پژوهی منطقه 12:

دشمن به دنبال انحراف جامعه از ارزشهای انقلاب است.

دشمن به دنبال انحراف جامعه از ارزشهای انقلاب است.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با تاکید بر لزوم نشر ارزشهای دفاع مقدس اظهارداشت: دشمن به دنبال انحراف جامعه از ارزشهای انقلاب است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در جلسه سرگذشت پژوهی منطقه 12 که با حضورشهردار منطقه، شهرداران نواحی و مدیران شهری برگزار شد نقش شهدا در ثبیت آرمانهای انقلاب اسلامی را مهم و فراموش نشدنی عنوان کرد و افزود: رزمندگان با ایستادگی در مقابل زیاده خواهی دشمن تصویری از اقتدار و صلابت را به نمایش گذاشتند که یادآوری آن در تمام ایام و عرصه ها باید مورد توجه قرار گیرد.

 

وی با تاکید بر لزوم نشرارزشهای دفاع مقدس و انتقال آن به نسل آینده اظهارداشت: حفظ آثار شهدا و معرفی آن به جامعه به خصوص جوانان و نوجوانان از ضرورتهای امروز جامعه است که متاسفانه آنگونه که باید به آن پرداخته نشده است.

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران ترویج فرهنگ مبتذل غربی در میان جوانان و نوجوانان و فاصله آنان از ارزشهای اسلامی و انقلابی را از اهداف شوم دشمن دانست وگفت: دشمن با صرف هزینه های هنگفت به دنبال تحریف این ارزشهاست و این درحالی است که در حوزه مکتوب سازی و نشر ارزشهای دفاع مقدس به خوبی عمل نشده است.

جلالی از جمله فعالیتهای اداره کل امور ایثارگران در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را انتشار خاطرات و وصایای شهدای محلات شهر تهران عنوان کرد و افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد سرگذشت پژوهی 40 جلد کتاب همزمان با 22 اسفند و روز شهید رونمایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه مناطق 22 گانه و تمام واحدهای ایثارگران نواحی 123 گانه شهرداری در اجرای این اقدام بزرگ فرهنگی مشارکت فعال خواهند داشت تصریح کرد: بر اساس شاخص های تعیین شده در جهت مکتوب سازی خاطرات شهدا، منطقه 12 با کسب 98 امتیاز در صدر دیگر مناطق قرار گرفته که از این جهت حائز تشکر و قدردانی است.

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران یادآور شد 14 جلد کتاب از خاطرات شهدا ی محلات شهر تهران همزمان با هفته دفاع مقدس رونمایی می شود.

s66543
s87645
s111187
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران