اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/6/5 | 15:48 | 102 | 0

جلالی در اختتامیه اردوی سیاحتی زیارتی خانواده شهدا به مشهد مقدس:

رونمایی از 14جلد کتاب سرگذشت پژوهی شهدای محلات تهران در هفته دفاع مقدس

 رونمایی از 14جلد کتاب سرگذشت پژوهی شهدای محلات تهران در هفته دفاع مقدس
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران از رونمایی 14جلد کتاب سرگذشت پژوهی شهدای محلات تهران در هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در اختتامیه تور سیاحتی- زیارتی خانواده شهدای شهرداری تهران در مشهد مقدس، با بیان اینکه ارتقاء سرانه ی رفاهی جامعه ی ایثارگری به ویژه خانواده شهدا همواره در اولویت اقدامات اداره کل بوده است اظهارداشت: اجرای برنامه های تفریحی-گردشگری، پرداخت 17 مرحله هدیه ی نقدی در مناسبتهای ملی و مذهبی، تخصیص وام کم بهره ، اجرای طرح های سلامت محور و درمانی رایگان از جمله فعالیتهای به اجرا رسیده است که به صورت مستمر به انجام می رسد.

 

وی رضایت جامعه ی ایثارگری شهرداری تهران از اقدامات به اجرا رسیده را نتیجه ی عشق و علاقه ی خادمین شهدا در اداره کل به خدمت رسانی به این قشر عنوان کرد وگفت: فعالیتهای اجرایی در طول یک و نیم سال گذشته به هیچ عنوان قابل مقایسه یا سالهای گذشته نیست به طوری که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته کیفیت و کمیت تمامی اقدامات قابل توجه بوده است.

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با تاکید بر لزوم توجه حداکثری به اجرای قوانین حداقلی ایثارگران اظهارداشت: استخدام فرزندان جانبازان 70 درصد و بیش از آن از جمله قوانین حمایتی تصویب شده است که متاسفانه اجرای آن با چالش روبروست.

جلالی با انتقاد از نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود: اجرای قوانین بایگانی شده از جمله موضوعاتی است که منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی باید پاسخگوی چرایی عدم اجرای آن باشند. وی از بیکاری به عنوان یکی از مهمترین مشکلات امروز جامعه یادکرد و افزود: این چالش امروز دامن گیر افراد متخصص و برخوردار از تخصص شده که متاسفانه فرزندان شهدا و ایثارگر نیز از آن بی بهره نیستند.

s7764534
s7654
s65644
s77654
s98654
WhatsApp Image 2019-08-28 at 06.23.32
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران