اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/6/5 | 15:46 | 109 | 0

جلالی در افتتاحیه اردوی سیاحتی زیارتی خانواده شهدای شهرداری به مشهد مقدس:

بهره مندی بیش از 1000 نفر از خانواده شهدا و ایثارگر شهرداری از تورهای سیاحتی – زیارتی

  بهره مندی بیش از 1000 نفر از خانواده شهدا و ایثارگر شهرداری از تورهای سیاحتی – زیارتی
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با اشاره به برگزاری تورهای تفریحی و سیاحتی متعدد ویژه جامعه ی ایثارگری شهرداری تهران افزود: درمجموع بیش از 1000 نفر از خانواده شهدا و ایثارگر شهرداری تا پایان فصل تابستان از تورهای سیاحتی – زیارتی پیش بینی شده برخوردار خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در همایش بزرگداشت شهدای شهرداری که با هدف نکوداشت والدین، همسران و فرزندان معزز شهدا همزمان با نخستین روز از ورود خانواده شهدا به مشهد مقدس برگزار شد یکی از بزرگترین دستاوردهای ایران اسلامی را پیروزی در مقابل رژیم بعث عراق و دیگر حامیان پلید آن دانست و افزود: اقتدار، امنیت و آرامش حاصل شده در کشور نتیجه جانفشانی و لبیک شهدا به آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی جهت دفاع از کشور است و این حضور داوطلبانه در طول هشت سال جنگ تحمیلی به هیچ عنوان قابل مقایسه با دیگر کشورها نیست.
وی با تاکید بر لزوم وفاداری همه مردم و مسئولین به خون شهدا اظهارداشت: حضور پرشور وگسترده ملت در تمامی صحنه های حماسه ساز و نیز خدمت رسانی دلسوزانه مسئولین همواره بیانگر وفاداری به ارزشهای انقلاب اسلامی بوده که البته لازم است دست اندرکاران در همه بخشهای اجرایی و خدمت رسان به مردم با پرهیز از دامن زدن به اختلافات داخلی، توطئه های شوم دشمن را که به دنبال تضعیف جایگاه سیاسی و امنیتی حاصل شده است خنثی سازند.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران با بیان اینکه دشمن امروز با صرف هزینه هنگفت در حوزه فرهنگی و تبلیغاتی به دنبال ضربه به نظام جمهوری اسلامی است اظهارداشت: آنچه امروز بیش از جنگ اقتصادی خود نمایی می‌کند تهاجم فرهنگی است و قطعا بی برنامگی در مقابل این برنامه گسترده و محاسبه شده نتیجه ای جز ولنگاری فرهنگی و پیاده سازی توطئه نفوذ نخواهد داشت.
جلالی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به بیان شرح فعالیت های اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران در طول یک سال گذشته پرداخت و افزود: اجرای صدها همایش و یادواره در محلات شهر تهران، برگزاری کارگاههای آموزشی و تورهای علمی- تفریحی، زیارتی، دیدار حضوری با خانواده شهدا و ایثارگر و اجرای اقدامات فرهنگی و درمانی از جمله این فعالیتها بوده است به طوری که بر اساس نظر سنجی به عمل آمده رضایت ایثارگران را به دنبال داشته است.
وی با بیان اینکه تاکنون بیش از 500 نفر از جامعه ی ایثارگری در هشت مرحله به اردوی تفریحی شمال کشور و 200 نفر به مشهد مقدس اعزام شده اند تصریح کرد: از پنجم شهریورماه نیز اعزام فرزندان شهدا و افراد تحت تکفل آنان به شمال کشورآغاز شده و در چند مرحله تداوم خواهد داشت.
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در ادامه برگزاری اردوهای تفریحی به مقصد همدان را یادآور شد و اظهارداشت: بر اساس پیش بینی های به عمل آمده در مجموع بیش از 1000 نفر از خانواده شهدا و ایثارگران شهرداری تهران تا پایان فصل تابستان از اردوهای تفریحی بهره مند خواهند شد.
جلالی در پایان کسب رتبه نخست اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران در خدمت رسانی به خانواده شهدا و ایثارگر در میان تمامی وزارتخانه ها و دستگاههای اجرایی کشور را یادآور شد و افزود: خادمین شهدا در اداره کل همواره با عمل به وظایف و تکالیف واگذار شده اثبات گر وفاداری خود به خون شهدا و ارزشهای دفاع مقدس بوده اند.
ترس دشمن از حاکمیت فرهنگ ایثار و شهادت درکشور است.
سید محمدرضا شفیعی معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی نیز در این برنامه امنیت حاصل شده در کشور را نتیجه ایثارگری شهدا دانست و افزود: امروز ترس دشمن نه از توان نظامی وعلمی کشورکه از حاکمیت فرهنگ ایثار و شهادت است که البته لزوم ترویج بیش از پیش آن ضروری است.
وی با اشاره به تفاوت تهاجم فرهنگی و نظامی افزود:آنچه امروز مراقبت و توجه بیشتری را می طلبد توطئه ی فرهنگی دشمن جهت انحراف جامعه از ارزشهای فرهنگی است و مردم و مسئولین با بصیرت انقلابی باید این دسیسه شیطانی را خنثی سازند.


s9876
s8865
s9975
WhatsApp Image 2019-08-28 at 06.24.16(1)
WhatsApp Image 2019-08-28 at 06.24.18(2)
dsfdsfsdfsdfsd
WhatsApp Image 2019-08-28 at 06.24.12
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران