اداره کل امور ایثارگران
امام خمینی
امام خامنه ای
1398/5/16 | 11:00 | 95 | 0

جلالی در يادواره شهداي محله هلال احمر:

انتشار40 جلدکتاب از سلسله همایش تکریم الشهداء تحت عنوان تذکرة الشهدا در چله ی انقلاب

 انتشار40 جلدکتاب از سلسله همایش تکریم الشهداء تحت عنوان تذکرة الشهدا در چله ی انقلاب
مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران از انتشار 40 جلدکتاب از خاطرات شهدای محلات شهر تهران همزمان با دهه فجر تحت عنوان تذکرة الشهدا خبر داد.

به گزارش اداره کل امور ایثارگران شهرداری تهران، رضا جلالی مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران در يادواره شهداي محله هلال احمر که همزمان با سي و يكمين سالروز شهادت شهداي عمليات مرصاد و شهيد معلم حاج عليرضا قدمي مدیر وقت آموزش و پرورش منطقه يازده در پرديس سينمايي رازي برگزار شد، جایگاه خانواده معظم شهدا به ویژه مادران آسمانی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بسیار تاثیر گذار عنوان کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدای انقلاب اقدام مهمی در راستای معرفی این قشر معظم و حفظ آرمانهای امام راحل(ره) است که به صورت مستمر در محلات 123 گانه به انجام می رسد.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت افزود: اگرچه اقتدار و امنیت کشور مرهون رشادت،حمیت و فداکاری این حماسه آفرینان است اما آنچنان که باید حماسه آفرینی شهدا و رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نوجوان معرفی نشده است.

مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران به تصویرکشیدن جایگاه مادر شهید عبداللهی در فیلم شبی که ماه کامل شد را اقدام ستودنی در جهت نشر ارزشهای دفاع مقدس ذکر کرد وگفت: امیدوارم ساخت فیلم های این چنینی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

جلالی در ادامه انتشار خاطرات و زندگینامه شهدای محلات شهر تهران را یادآور شد و افزود:40 جلدکتاب از خاطرات محلات شهر تهران همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی منتشر می شود. لازم به ذکر است اکران فيلم سینمایی شبي كه ماه كامل شدتوام با تقدیر از کارگردان این فیلم وخانواده معظم شهدای محله هلال احمر از دیگر بخشهای این برنامه بود.

s873456
s7654329
s05643
به اشتراک گذاری

برچسب ها: اخبار اخبار حوزه مدیریت

  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.

نام شما
پست الکترونیک
وب سایت
عنوان
نظر
اخبار اداره کل امور ایثارگران